Projekty wnętrz Warszawa

Posted on Posted in Bez kategorii

Wbrew ogólnej opinii, projektowanie wnętrza jest również procesem wymagającym zatrudnienia architekta wnętrz. Co prawda większość ludzi sądzi, że po otrzymaniu domu w stanie deweloperskim wystarczy kupić kilka farb, jakąś tapetę, wstawić sprzęty łazienkowe, meble łóżka i zakończyć to wszystko położeniem kilku poduszek.

Pewnie część z was zapyta – co za problem? W zasadzie można powiedzieć, że żaden jeżeli chcecie mieć w domu magazyn z meblami. Bo tak może się skończyć wstawianie przypadkowych sprzętów pozornie pasujących do siebie.

Kolejnym problemem jest niezaplanowanie wnętrza w momencie projektowania domu lub w momencie, gdy możliwe jest jeszcze przesuwanie ścian działowych czy robienie brudnych robót z karton-gipsu. Efektem tych prac mogą być specjalnie zaprojektowanie wnęki w ścianach, które spełnią rolę szaf czy garderoby, a drzwi będą się licować ze ścianą powodując, że będą one niewidoczne.

Nie zapominajmy o łazienkach, pokojach do pracy, salonach w których dobrze ukryć pewne elementy takie jak kable rury, przyłącza właśnie za specjalnie zaprojektowanymi ściankami czy zabudowaniami.

Architekt wnętrz zaprojektuje wam również meble i wykona projekt wykonawczy dla stolarza. Wtedy możecie mieć pewność, że wszystkie elementy wnętrza będą ze sobą współgrały.

Zapraszamy na stronę dobrej łódzkiej pracowni architektonicznej, która zrzesza architektów zajmujących się zarówno projektowaniem budynków mieszkalnych (najczęściej domów jednorodzinnych) jak i wnętrz. Projekty wnętrz mogą dotyczyć wnętrz nowoczesnych, glamour, klasycznych, mieszkań, domów, komercyjnych, biur, użyteczności publicznej i wiele innych.

https://biams.pl/projektowanie-wnetrz-wnetrza-lodz-warszawa-wroclaw/