Projektowanie nowoczesnych domów jednorodzinnych

Posted on Posted in Bez kategorii

Mówiąc o nowoczesnych domach przychodzą na myśl głównie cechy takie jak modernistyczne proste bryły, inteligentne i nowoczesne rozwiązania techniczne czy zastosowane materiały. Bardzo modne ostatnio są domy energooszczędne czy pasywne.

W takich domach należy wstawić specjalną instalację, która ograniczy zużycie energii elektrycznej, a nawet będzie odzyskiwać wodę.

Przykładowe projekty:

https://biams.pl/ekologia/

Dobra pracownia architektoniczna, zatrudniając najlepszych architektów, przygotuje projekt zgodnie z wymogami i przepisami prawa budowlanego. Pomoże inwestorom w uzyskaniu pozwolenia na budowę i załatwi wszelkie kontakty z urzędami.

Kupowanie gotowego projektu takiego domu może okazać się nie do końca dobrym pomysłem, ponieważ może on nie być dostosowany do warunków zabudowy posiadanej działki. Dlatego warto zatrudnić dobrego architekta, który zrobi projekt domu zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Marcin Sieradzki – główny architekt i właściciel firmy BIAMS; specjalizuje się w indywidualnych projektach domów jednorodzinnych m.in. parterowych lub z poddaszem użytkowym z garażem, ale także budynkach wielorodzinnych mieszkalnych potocznie nazywanych blokami.

Zapraszamy do współpracy