Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego Łódź

Posted on Posted in Projekty

Biuro architektoniczne Łódź Warszawa

Nasz pracownia projektowa po raz kolejny wykazała się doświadczeniem i elastycznością. Nasi architekci pamiętają, że dom, który projektują musi spełniać WZ oraz założenia inwestora, bo to właśnie on będzie w nim mieszkał najprawdopodobniej do końca swojego życia.

Biuro architektoniczne BIAMS w swoim portfolio posiada projekty nie tylko nowoczesnych domów jednorodzinnych, które są prostymi kostkami czy monumentalnymi budynkami, ale także projekty domów tradycyjnych, a dachem dwuspadowym, bez dużej ilości przeszkleń, z garażem i piwnicą.

Takim właśnie jest ostatni projekt architekta Łódź

Klasyczny dom jednorodzinny

Wiele osób poszukujących projektu domu jednorodzinnego poszukuje go w projektach gotowych. Przeglądając takie katalogi z domami można zauważyć, że większość z nich to własnie domy tradycyjne lub klasyczne, bo właśnie na takie jest największy popyt. Polacy to jednak tradycjonaliści. Firmy sprzedające takie projekty dają możliwość wymiany materiałów na elewacji co powoduje, że dom tradycyjny zmienia nieco charakter na nowocześniejszy, ale oczywiście nadal jest tym samym domem.

Są to domy bez przeszkleń, najczęściej z dachem dwuspadowym lub kopertowym, często z poddaszem, piwnicą i garażem. Taki własnie jest najnowszy projekt architekta Łódź Marcina Sieradzkiego – właściciela pracowni projektowej BIAMS. Zaprojektował on tradycyjny dom jednorodzinny pod Łodzią, taki jaki chcieli inwestorzy.

https://biams.pl/duzy-dom-mieszkalny-jednorodzinny-w-natolinie/

Dlaczego nie gotowy projekt domu?

Można by zatem zadać sobie pytanie czemu zatem nie kupić gotowego projektu, skoro chcemy dom tradycyjny, a takich najwięcej jest w katalogach. Zanim odpowiemy na to pytanie to proszę zerknąć na projekt naszego biura i dowolny gotowy projekt. Proszę również porównać rozkład pomieszczeń w obu budynkach. Proszę popatrzeć na wygląd elewacji, na wykorzystane materiały i na detale. Myślę, że obraz jest lepszy niż tysiąc słów.

A teraz proszę sobie jeszcze wyobrazić, że kupując gotowy projekt dostajecie tylko mały fragment tego, co otrzymujecie u nas decydując się na projekt indywidualny. Jak już przebrniecie samodzielnie przez załatwianie dodatkowych projektów i adaptacji projektu gotowego, to proszę nie zapominać, że na końcu jest jeszcze najciekawszy etap – składanie projektu to urzędu i walka z urzędnikami o uzyskanie pozwolenia na budowę.

Biuro architektoniczne Łódź i Warszawa

A my zrobimy to wszystko za was. Co więcej możecie mieć pewność, że cały projekt będzie spersonalizowany pod was. Czyli stworzymy wam projekt marzeń. Chcecie pewnie wiedzieć ile to będzie kosztować.

Zapraszamy na stronę – cennik