Projekt domu Łódź

Posted on Posted in Bez kategorii

Nowoczesny dom Łódź

Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby zamieszkać we własnym domu? W którym jest miejsce na wszystko i dla wszystkich. Gdzie każdy domownik ma własny kąt i nie siedzi innym na głowie? Jest miejsce na pokój telewizyjny, miejsce na hobby, dzieci maja własne pokoje, a dorośli miejsce do pracy, rano można wspólnie zjeść śniadanie we własnej otwartej kuchni…Można by tak wymieniać w nieskończoność.

Do tego ostatnio w modzie są nowoczesne budynki mieszkalne. Dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła na elewacji mieszkańcy mają ciągły kontakt z otaczającą przyrodą – z tarasem, ogrodem itp.

 

Projekty domów Łódź

Pracownia BIAMS , której właściciel to architekt z uprawnieniami specjalizuje się właśnie w projektowaniu domów jednorodzinnych w okolicach Łodzi i Warszawy. Są to domy zarówno nowoczesne jak i bardziej tradycyjne – zależy od upodobań klienta.

Pracownię nie jest trudno znaleźć. Znajduje się ona w centrum Łodzi. W najbliższym czasie będzie zmieniała lokalizację, ale póki co zapraszamy do obecnej siedziby:\

https://mapa.targeo.pl/budownictwo-i-architektura-marcin-sieradzki-biams-legionow-112-90-764-lodz~11935613/architekt-projektant/adres