Nowe prawo budowlane – sprawdź

Posted on Posted in Bez kategorii

Chcecie wybudować dom?

Żeby jednak zrobić to dobrze i bez niepotrzebnych nerwów, to trzeba się do tego bardzo dobrze przygotować. Nie wystarczy przeglądać katalogi z gotowymi projektami, albo kupić sobie gazetę o pięknych domach. Oglądanie programów telewizyjnych o budowie domu oczywiście może dostarczać inspiracji, ale bardzo też wprowadza przyszłych inwestorów w błąd – nie, nie da się wybudować domu w tydzień….

Najważniejsze są przepisy i prawo budowlane

Nawet najbardziej majętni inwestorzy zderzają się w pewnym momencie z rzeczywistością, kiedy zatrudniony przez nich architekt uświadamia im o niezbędnych krokach i dokumentach, które trzeba uzyskać lub złożyć do urzędu, żeby móc wbić przysłowiową łopatę w ziemię. Przedzieranie się przez gąszcz przepisów i kruczków prawnych to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osoby niedoświadczonej. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wspomóc się osobą znającą się na rzeczy czyli na przykład dobrym architektem Łódź.

Najnowsze zmiany w Prawie Budowlanym – szczegóły

Można oczywiście starać się samemu analizować podstawę prawną, ale najlepszym rozwiązaniem będzie przeczytać analizę zrobioną przez doświadczonego architekta.

Pod linkiem –> STRONA znajdziecie konkretne zmiany, które zostaną już niedługo wprowadzone w prawie budowlanym. Bez ich znajomości nie ma co zaczynać myślenia o budowie domu.