Kalkulator kosztów projektu domu

Posted on Posted in Bez kategorii

Jaką duży dom powinniśmy wybudować?

Jest to pytanie które zadaje sobie wiele osób planujących wspólne życie w nowym domu. Od wielkości domu będzie zależeć koszt jego wykończenia oraz samego projektu.

Jednak jak przewidzieć jak duży powinien być dom, żeby każdemu wygodnie było mieszkać, wszystko się w nim pomieściło, a dom zmieścił się na działce.

Wiemy jakie pomieszczenia są niezbędne w domu, ile osób ma w nim mieszkać, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć i dodać niezbędną powierzchnię na komunikację i inne elementy domu, zwłaszcza, jeżeli jest to nietypowy dom. Z resztą to jaki będzie miało styl też wpływa na sam projekt.

Ile będzie kosztował indywidualny projekt domu jednorodzinnego?

To kolejne pytanie, które zadają sobie przyszli inwestorzy. Im większy dom tym większe koszty projektu, budowy, wykończenia. Cena zależy też od stylu, czy jest to dom parterowy czy piętrowy, z piwnicą czy z poddaszem itd

Można tak gdybać i rozważać, albo prowadzić długie i żmudne rozmowy z architektami i biurami projektowymi. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kalkulatora, który wyliczy ile będzie kosztował projekt domu, wraz z ewentualnymi dodatkami ułatwiającymi cały proces uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Cennik projektu domu – interaktywny kalkulator

Wystarczy wejść i poklikać, zajmie to chwilę, a może okazać się, że nasz wymarzony dom jest w zasięgu ręki.