Jaki wybrać dom?

Posted on Posted in Bez kategorii

Dom jednorodzinny – marzenie wielu

To miłe móc rano wyjść na własny taras, urządzić grilla ze znajomymi i rodziną, mieć garaż i pokój dla każdego członka rodziny, osobne miejsce do pracy, do relaksu czy snu. A może chodzi o ogród, w którym można rozwinąć swoje ogrodnicze pasje niczym Maja Popielarska, stworzyć wybieg dla zwierząt domowych lub miejsce do szaleństw dla dzieci. Każdy ma swój powód do marzeń o własnym domu.

Czas zakasać rękawy pomyśleć o środkach finansowych

następnie zacząć rozglądać się na działką i wreszcie kreować wspólnie przyszły wygląd budynku (tak, to ostatnie, bo inne rzeczy pochłaniają więcej czasu). Skąd wziąć pomysł na dom?

 

Popularne projekty domów jednorodzinnych Łódź

Pracownia BIAMS sporządziła przegląd najczęściej budowanych domów jednorodzinnych w Polsce. Są tam między innymi dom tradycyjny, dom minimalistyczny, dom nowoczesny, domy skandynawskie, domy typu stodoła czy kostka, domy podmiejskie, domy wielskie, domy klasyczne.

Trzeba będzie się również zdecydować jak duży ma być dom. Mały do 150m2, 300m2 czy 500m2? A może jednak przebudować i rozbudować już istniejący?

 

Zapytaj architekta Łódź

W takiej sytuacji nie ma na co czekać tylko trzeba dzwonić do pracowni BIAMS, która doradzi na jaką opcję najlepiej się zdecydować. Można również wejść na stronę przeczytać znajdujące się tam artykuły z których bardzo dużo się dowiemy i nauczymy.

Zapraszamy