Domy przyszłości – architekt Łódź

Posted on Posted in Bez kategorii

Projekty domów ekologicznych

Żyjemy w czasach, w których problemy ekologiczne są codziennością. Wprowadzono szereg ustaw i rozporządzeń związanych z energetyką indywidualną i zbiorową. Właściciele domów jednorodzinnych zostali zmuszeni często do zmiany źródła uzyskiwania ciepła w swoich domach. Konsekwencją jest konieczność przeliczenia opłacalności korzystania z jednego rodzaju paliwa.

Niektórzy projektując dom już kilka lat temu przewidzieli ten problem i zamawiając projekt u architekta, pracowali nad domem ekologicznym, który uwzględni odzysk energii i minimalizację zanieczyszczeń.

Domy nowoczesne Łódź Warszawa

Nie jest łatwo znaleźć dobry projekt domu jednorodzinnego, który spełniałby normy ekologicznego domu lub chociaż pasywnego, który można by wybudować na konkretnej działce.

Okazuje się, że gotowe projekty domów nie spełniają norm, albo są mierne i nieciekawe. Architekci projektujący tego typu domy dla masowej produkcji zapomnieli o pasji i idei, którą jest zaprojektowanie domu idealnego dla danego inwestora. Nie myślą również o tym, jak będzie wyglądała architektura za jakiś czas. Tworzą domy – klony.

To jak będzie wyglądała architektura w XXI wieku można przeczytać w artykule dobrego architekta z Łodzi.

TAK, to znowu ten dom 🙂 Bo to jeden z najlepszych projektów domów horyzontalnych jakie ostatnio powstały.

Projekty domów Warszawa Łódź

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o własnych czterech kątach, ale uważają, że dom gotowy to dla nich policzek 🙂

BIAMS.PL