Docieplanie budynku mieszkalnego Łódź

Posted on Posted in Bez kategorii

Projekty ocieplenia

Klimat w Polsce, pomimo, że nieco ocieplony, nie pozwala na mieszkanie w domu całorocznym, czyli domu jednorodzinnym, bez ocieplenia. Mało kto, wytrzymałby 12 stopni w pomieszczeniu.

Bardzo wiele osób ociepla również domki letniskowe znajdujące się na ogródkach działkowych i budynki na działkach leśnych. Jest to dobry sposób na uniknięcia grzyba i zniszczenia przedmiotów w pomieszczeniach.

https://biuraprojektowe.eu/aktualnosci/absurdy-obliczania-powierzchni-zabudowy,324?fbclid=IwAR17ZfvZqQdcgdxrKDAW5ulxuQH7ckWSWN0lZ2OAXoCEFsvJt5UtzqGWHVg

W powyższym artykule możecie przeczytać co się stanie z powierzchnią zabudowy, gdy ocieplimy budynek lub w naszym domu będą elementy wystające w elewacji.

Projekt, który zlecamy architektowi Łódź musi określać wielkość budynku. Ta informacja zawarta jest w planie miejscowym lub planie zabudowy. Jednak należy pamiętać, że każdy faktyczny pomiar obarczony jest jakimś błędem, stąd nie da się określić dokładnych wymiarów budynku. Dopuszcza się pewne niedociągnięcia i tolerancję.

Architekt Łódź

Zapraszamy na stronę biura projektowego biams.pl które prowadzi krok po kroku w swoim poradniku budowlanym.