Architekt Łódź Warszawa

Posted on Posted in Bez kategorii

Dobre projekty architektoniczne

Nie od dziś wiadomo, że dobrze funkcjonująca firma musi mieć przyświecającą jej ideę. W każdej branży może chodzić o coś zupełnie innego. Nie jest jednak tajemnicą, że właściciele firm muszą z czegoś żyć, podobnie jak ich rodziny, więc nadrzędnym celem funkcjonowania nie tylko firm, ale i każdego człowieka jest zarabianie pieniędzy.

Pytanie tylko czy zakładając firmę celem jest jedynie zarabianie pieniędzy, czy wybierając daną branżę czy nawet zajęcie (zawód) przyświeca temu coś bardziej wzniosłego.

Misja firmy

Jest wiele zawodów, których założeniem jest pomoc i wsparcie innych, co wiąże się z rozwojem i kształceniem. Najbardziej typowym jest nauczyciel, ale nie tylko. Inne zawody takie jak lekarz czy architekt, również w pewnym stopniu opierają się na idei edukacji innych. Czasem to chodzi o zdrowie i styl życia, innym razem o zmysł estetyki.

Architekci „z powołania” czują, że to jest jedno z ich zadań w trakcie pracy. Mam tu na myśli takich architektów, którzy od małego wiedzieli, że to jest ich przyszłość, że chcą projektować domy i sprawiać, by otoczenie w którym żyją ludzie było niezwykłe.

Czy to jest ważne?

Zapraszamy na stronę BIAMS.pl na której właściciel Marcin Sieradzki wyjaśnia znaczenie prawdziwej architektury.