Projektowanie wnętrz Łódź

Posted on Posted in Projekty

Wykańczanie mieszkania deweloperskiego

Osoby decydujące się na mieszkanie w bloku wielorodzinnym mają zawsze do wyboru dwie możliwości:
-mieszkanie z rynku wtórnego do remontu
-mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim
Niekiedy zdarzają się mieszkania wykończone pod klucz, ale to oczywiście wiąże się z wyższą kwotą od samego początku inwestycji.

Pierwsza opcja czasem pozwala na zamieszkanie i remontowanie w trakcie mieszkania, jednak kto przeżył taką sytuację to wie, że jest to bardzo uciążliwe. Druga opcja nie pozwala na zamieszkanie jednak czasem łatwiej wykończyć mieszkanie „od zera” niż przerabiać stare (unika się kucia, zrywania itp)

Projekt wnętrza mieszkania w Łodzi

Inwestorzy zgłosili się do naszego projektanta wnętrz w zadaniem zaprojektowanie przestrzeni, w której razem z dzieckiem, będą czuli się zrelaksowani. Architekt zaproponował im wnętrze z klasą, ale jednocześnie praktyczne i klimatyczne. Wykorzystane materiały to przede wszystkim nowoczesne i ciepłe wizualnie drewno przełamywane chłodem płytek.
W mieszkaniu stworzono przestrzenie zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Kuchnia jest otwarta na część dzienną (salon) i zaprojektowana na wymiar z wyspą na środku i szafkami do sufitu (najbardziej praktyczny i elegancki wariant).

Zapraszamy do obejrzenia pełnego projektu na stronie biura architektonicznego.

Nowatorskie i funkcjonalne mieszkanie deweloperskie w centrum Łodzi

Architekt Łódź będący autorem projektu specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych wnętrz, ale także domów jednorodzinnych (okolice Łodzi i Warszawy).