Monochromatyczna willa z dachem płaskim

Posted on Posted in Projekty

Nietypowe projekty architektoniczne

Powielanie gotowych projektów domów wykupywanych masowo przez inwestorów powoduje, że często mamy wrażenie bycia w innym miejscu niż faktycznie. Podobne układy wewnętrzne pomieszczeń, rozkłady czy wygląd elewacji to najczęściej zauważane elementy.

Niezrozumiałe jest dlaczego ludzie, którzy całe swoje życie poświęcają na gromadzenie środków na wybudowanie domu zadowalają się półśrodkami. Czy naprawdę chcecie mieć dom jak sąsiedzi czy inni wasi znajomi? A może jednak liczycie na to, że goście przychodząc do was powiedzą „WOW”.

Projekty minimalistycznych domów jednorodzinnych

Oczywiście wśród gotowych projektów dałoby się znaleźć jakieś nowoczesne, postmodernistyczne projekty domów, jednak koszty koniecznych zmian i dostosowań powodują, że cenowo wychodzi to samo co indywidualny, oryginalny projekt u niezależnego architekta.

Świetnym przykładem jest projekt pracowni BIAMS, która specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych – parterowych, wielokondygnacyjnych, z poddaszem użytkowym, z dachem płaskim, dachem dwuspadowym itp…. jakie tylko sobie zamarzysz.

Przedstawiamy projekt domu niezwykłego i zaskakującego – prostego monochromatycznego od frontu i jednocześnie otwartego i przeszklonego od strony ogrodu w którym zaprojektowano również basen.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę ze szczegółami projektu
https://biams.pl/indywidualny-dom-w-izabelinie-pod-warszawa/

 

Doskonały przykład domu kubicznego ze świetlikami, przenikającymi się płaszczyznami i bryłami – wprost dla nowoczesnej rodziny z klasą.