Indywidualny projekt domu typu stodoła pod Warszawą

Posted on Posted in Projekty

Domy typu stodoła

Tego typu domy jednorodzinne zawojowały ostatnimi czasy projekty zarówno indywidualne jak i gotowe. Nowoczesne stodoły są niezwykle modne, dają ogromne możliwości aranżacyjne i przez wielu inwestorów upragnione poddasze.

Poddasze w domu jednorodzinnym

Może być to poddasze zarówno użytkowe jak i nieużytkowe.


Ta pierwsza wersja jest daje możliwość powiększenia powierzchni domu, dzięki zaaranżowaniu go na dodatkowe pokoje na przykład dla dzieci czy dla gości. Oczywiście aby było w pełni użytkowe to należy zaprojektować odpowiednio wysoką ściankę kolankową. Okna dachowe dodatkowo doświetlają przestrzeń i zwiększają ustawność ścian.

Indywidualny projekt architektoniczny domu typu stodoła

Pracownia projektowa Biams stworzyła wiele takich projektów i specjalizuje się w indywidualnych projektach domów jednorodzinnych już od 15 lat.
Jednym z takich projektów domów jest dom pod Warszawą, który powstał na bardzo nietypowej pod względem kształtu działce – niewielkiej i w kształcie trapezu. Jednak nie było to problem dla naszego architekta z uprawnieniami, który stworzył dom zgodny z wytycznymi zarówno klienta jak i przepisami prawa.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółów projektu tego niezwykłego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Gostyninie pod Warszawą.

Nietradycyjny dom typu stodoła na wąską działkę (Gostynin, mazowieckie)