projekty-domów-jednorodzinnych-Łódź

Przygotuj się do spotkania z architektem

Posted on

Chcesz wybudować dom? Jeżeli tak, to prawdopodobnie już wybrałeś dobrego i zaufanego architekta. Takiego, który ma doświadczenie w projektowaniu zarówno domów z dachem dwuspadowym, z dachem płaskim ale także nietypowych, które musza spełniać warunki zabudowy. Ostatnimi czasy najczęściej projektowanymi domami przez biura projektowe Łódź są nowoczesne domy o bryle kostki lub stodoły. Wpisuje się to […]

projektant-wnętrz-łódź

Projektant mody jako projektant wnętrz

Posted on

Ralph Lauren jako projektant wnętrz Nie każdy wie, że jeden z najwybitniejszych projektantów mody był również aranżatorem i architektem wnętrz. Mało tego – jego styl został zaczerpnięty przez znaną sieć IKEA i właśnie na jego przykładzie tworzone są propozycje projektów pomieszczeń i aranżacji w obiektach pokazowych  sklepu. Jakie wnętrza Charakterystyczne cechy to przytulność i poczucie, […]

Marketing

Cennik architekt łódź

Posted on

Ile kosztuje projekt domu? Takie pytanie zadaje sobie chyba każdy, kto marzy o własnym domu (oczywiście poza pytaniem ile będzie kosztowała jego budowa). W zasadzie trudno jednoznacznie na nie odpowiedzieć, bo to zależy od bardzo wielu czynników. Jednak postaramy się nieco przybliżyć to zagadnienie.

projekty-domów-Łódź

Projektowanie domów Łódź

Posted on

Indywidualne projekty domów W artykule o personalizacji wnętrz i projektów domów łódź pisała niedawno panorama firm: https://panoramafirm.pl/artykuly/biuro/odzwierciedlenie-indywidualnego-charakteru-czlowieka-we-wnetrzach.html Jednym z najważniejszych argumentów o wyborze indywidualnego projektu domu od biura architektonicznego lub niezależnego architekta Łódź jest to, że nasz przyszły wymarzony dom możemy wymyślić sobie zupełnie po swojemu.

architekt-Łódź

Projekty domów Łódź

Posted on

Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego pod Łodzią Pracownia BIAMS po raz kolejny zachwyca nowym budynkiem mieszkalnym. Projektowanie nowoczesnych domów jednorodzinnych to specjalność pracujących w niej architektów. Żaden z gotowych projektów nie jest chociaż w połowie tak dobry jak indywidualny projekt dostosowany do potrzeb klienta.

wnętrza-domów-jednorodzinnych

Projektant wnętrz Łódź

Posted on

Minimalistyczne wnętrza Łódź Pewnie zastanawiacie się jak wyglądałyby wnętrza w nowoczesnej willi jednorodzinnej, którą ostatnio projektowało biuro architektoniczne BIAMS z Łodzi. Szczegóły tego niesamowitego projektu można znaleźć na stronie dobrej pracowni architektonicznej specjalizującej się w domach jednorodzinnych i wnętrzach – projekt.

architekt-wnętrz-łódź

Projektant wnętrz Łódź

Posted on

Dobry architekt wnętrz na blogu dzieli się swoją wiedzą m.in. z historii wnętrz. Każdy, kto choć trochę interesuje się architekturą wnętrz powinien poczytać wpisy. Aktualnie poruszane jest zagadnienie wnętrz w 50tych latach w XX wieku, czyli modernizm w pełnej krasie. Powojenne nastroje nieco się zmieniły i zaczęto produkować nowe materiały, które weszły do użytku m.in. […]

Elmetto giallo operaio con progetti cantiere

Dobry projektant budynków Łódź

Posted on

Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę Nie wszyscy wiedzą, że domu nie można sobie postawić tak, po prostu bo mamy kaprys i działkę. Urząd musi wydać nam na to pozwolenie, bo w przeciwnym wypadku będzie to traktowane jak samowola budowlana i w najlepszym wypadku konieczność rozbiórki na nasz koszt.